Kurumsal

Sevinç İnş. San.ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu 1994 yılından itibaren MEKANİK TESİSAT SİSTEMLERİ ( Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima, Sıhhi Tesisat,VRV-VRF Sistemleri, Yangın Söndürme Tesisatları, Atık Yağ Sistemleri,Yakıt Hatları, Onarım ve Tadilatlar, Nem Alma Sistemleri vb.) tasarım, projelendirme, uygulama, fizibilite, danışmanlık konularında özel ve kamu sektörüne hizmet vermektedir.

Bu kuruluşlar arasında; MSB İstanbul İnşaat ve Emlak Bölge Başkanlığı, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Özel İdaresi Müdürlüğü, DSİ XIV.Bölge Müdürlüğü, BEDAŞ Boğaziçi Elektrik A.Ş. , SGK İstanbul İnşaat Emlak Müdürlüğü, TPAO Trakya Bölge Müdürlüğü, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü, Marmara Üniversitesi, İETT, TCDD, PTT, Milli Saraylar Daire Başkanlığı, Nato, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, çeşitli Hastane ve Belediyeler bulunmaktadır.

Firmamız 2007 ve 2009 yılı Yangın Yönetmelikleri ve TSE, NFPA, UL, FM, EN, CE standartları doğrultusunda ‘' YANGIN GÜVENLİĞİ VE KORUNUM SİSTEMLERİ'' alanında da uzman teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.